ua en ru

Євросоюз ввів санкції проти Лівії для боротьби з контрабандою

Євросоюз ввів санкції проти Лівії для боротьби з контрабандою Фото: ЄС (twitter/European Commission)

ЄС ввів обмеження на експорт і постачання до Лівії надувних човнів і переносних моторів

Рада Європейського союзу ввів обмеження на постачання і експорт в Лівії надувних човнів і переносних моторів для боротьби з контрабандою та торгівлею людьми. Про це повідомляє прес-служба Ради ЄС.

"В цілях подальшого руйнування бізнес-моделі контрабандистів і торгівців людьми Рада ввів обмеження на експорт і постачання до Лівії надувних човнів і переносних моторів. Держави-члени ЄС тепер будуть мати правову основу для запобігання експорту або поставки цих товарів до Лівії, де є розумні підстави вважати, що вони будуть використовуватися контрабандистами і торговцями людьми. Ці обмеження будуть також застосовуватися до човнів і моторів, які проходять через ЄС по дорозі до Лівії. Обмеження, прийняті сьогодні, не будуть перешкоджати експорту або продаж цих товарів, якщо вони призначені для законного використання цивільним населенням, наприклад для рибалок, яким можуть знадобитися мотори для своїх човнів", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Європейський союз 17 липня 2017 року додав 16 осіб у списку тих, на кого поширюються обмежувальні заходи ЄС проти сирійського режиму.