Євросоюз закликав владу Вірменії налагодити діалог з опозицією

Новини Політика 22.04.2018 - 14:54
Фото: протести в Єревані (facebook.com/iazar)
Фото: протести в Єревані (facebook.com/iazar)

ЄС стурбований зростанням напруженості у Вірменії

Європейський союз закликає владу Вірменії та опозицію налагодити діалог для якнайшвидшого вирішення ситуації, яка призвела до масових протестів. Відповідну заяву опубліковано на Facebook-сторінці делегації ЄС у Вірменії.

В опублікованій заяві представники ЄС схвалюють дії президента Вірменії Армена Саркісяна, який намагається налагодити діалог з учасниками акцій протесту проти обрання Сержа Саргсяна прем'єр-міністром.

"Разом з тим, ми висловлюємо занепокоєння через те, що нетривала зустріч прем'єра-міністра Сержа Сарсгяна і депутата Нікола Пашиняна не призвела до запобігання подальшого зростання напруженості", - йдеться в заяві.

Євросоюз також підтвердив важливість стриманості у відносинах між владою і опозицією та вирішення ситуації шляхом діалогу.

Нагадаємо, раніше вірменська опозиція обіцяла продовжити акції з подвоєною силою після того, як зустріч з прем'єром Саргсяном завершилася безрезультатно. Незабаром після цього в Єревані почалися затримання лідерів опозиції та їхніх прихильників.