Євросоюз виділив 54 млн євро на реформи в Україні

НовиниФінанси    21.11.2016 - 19:24
Фото: ЄС виділив 54 млн євро для України
Фото: ЄС виділив 54 млн євро для України

ЄС виділив кошти для підтримки реформ у сфері децентралізації, транспорту і технічної стандартизації в Україні

Європейський союз здійснив три транші для підтримки реформ у сфері децентралізації, транспорту і технічної стандартизації в Україні, загальна сума яких становить 54 млн євро. Про це повідомляє прес-служба представництва ЄС в Україні.

Перший транш у розмірі 23 млн євро ЄС передав на впровадження програми "Бюджетна підтримка регіональної політики України". Програма передбачає додаткове фінансування реформ у сфері регіональної політики і децентралізації у відповідності зі стратегією регіонального розвитку України. Загальні витрати на впровадження програми становлять 55 млн євро.

З метою сприяння у впровадженні реформ, ЄС передав ще один транш у розмірі 25,9 млн євро на програму по впровадженню стратегії в транспортному секторі України.

Третій останній транш у розмірі 5,14 млн євро був наданий для розвитку сектора торгівлі: відповідно до зобов'язань з надання Україні допомоги у зміцненні економіки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна до 2016 збільшила витрати на оборону на 16%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся