Європейський фонд фінансової стабільності вимагає підвищення кредоспособности для заспокоєння ринку

НовиниЕкономіка    26.03.2012 - 14:19

Європейський фонд фінансової стабільності (EFSF) вимагає підвищення кредоспособности для заспокоєння ринку. Про це в інтерв'ю німецькому журналу Focus заявив глава EFSF Клаус Реглінг, пише Reuters.

"Більшу кількість грошей заспокоїть ринки. Помилково це чи вірно, але факт в тому, що великі числа на вітрині створюють спокій", - заявив Реглінг.

Нагадаємо, на зустрічі міністрів фінансів єврозони в Копенгагені 30-31 березня має бути прийнято рішення, чи збільшувати кредитоспроможність фонду з поточних 500 млрд євро.

Німецька газета Spiegel раніше повідомила, що канцлер Німеччини Ангела Меркель, яка виступала жорстко проти збільшення розміру фонду, тепер відступається, піддавшись тиску європейських партнерів і Міжнародного валютного фонду.

Прем'єр-міністр Італії Маріо Монті сказав в інтерв'ю в неділю, що "чим краще захист, тим менше ймовірність, що її доведеться дійсно використовувати".
Реглінг продовжує вимагати від опозиції Німеччини додаткових грошей для фонду допомоги.
"Програми допомоги не коштували німецьким платникам податків ні копійки. Думка, що ці гроші зникли і ніколи не повернуться - помилково. Це кредити, які повинні бути повернені".

Німеччина виграла від кризи єврозони, зазначив він, оскільки вартість запозичень для неї знизилася.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top