Європейські фондові ринки знижуються за рахунок падіння промвиробництва в Німеччині

НовиниЕкономіка    07.10.2014 - 13:39
Європейські фондові ринки знижуються за рахунок даних про різке падіння обсягу промислового виробництва в Німеччині

Європейські фондові ринки знижуються за рахунок даних про різке падіння обсягу промислового виробництва в Німеччині, передає Reuters.

В 12:55 за московським часом пан'європейський індекс FTSEurofirst 300 знизився на 0,90%, а індекс "блакитних фішок" Euro STOXX 50 - на 0,88%. Німецький індекс DAX опустився на 0,89%, британський FTSE 100 - на 0,71%, а французький CAC-40 - на 0,96%.

Обсяг промислового виробництва в Німеччині в серпні знизився на 4% порівняно з липнем, за даними міністерства економіки, при прогнозі скорочення на 1,5%. Котирування німецьких компаній впали: RWE на 2%, Siemens на 1,3% і Commerzbank-на 1,8%.

"Волатильність в Європі знову зросла, але явної тенденції немає. Поки що краще триматися осторонь. Інвесторам потрібно зберігати терпіння, тенденція до зростання в якийсь момент відновиться", - сказав аналітик Aurel BGC Жерар Саньє.

Акції гірничорудного гіганта Rio Tinto подорожчали на 5,4%, тому що компанія повідомила, що в серпні відкинула пропозицію сировинного трейдера Glencore Plc про злиття, в результаті якого була б утворена найбільша гірничодобувна компанія світу. Акції конкурентів Anglo American і ВНР Billiton подорожчали на 1,5 і 0,2%, відповідно, а галузевий індекс, що втратив 12%з кінця липня, піднявся на 1,8%.

Нагадаємо, раніше Європейські фондові ринки зросли після референдуму в Шотландії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top