Європейські біржові регулятори продовжили термін заборони на короткі продажі акцій низки фінансових концернів

НовиниЕкономіка    25.08.2011 - 21:57

Біржові регулятори низки європейських країн продовжили заборону на короткі продажі акцій низки провідних фінансових концернів. Заборона, зокрема, діє в Іспанії, Франції, Італії, Бельгії та Греції, повідомляє Deutsche Welle.

Біржові регулятори низки європейських країн у четвер, 25 серпня, продовжили закінчується в найближчі 48 годин заборону на так звані "короткі" продажі акцій низки крупних фінансових корпорацій і страхових концернів. Як повідомило агентство dpa, Франція, Іспанія та Італія продовжили заборони до 30 вересня. Ці заходи підтримали також Бельгія і Греція.

Раніше повідомлялося, що Німеччина буде наполягати на введенні загальноєвропейської заборони на незабезпечені "короткі" продажі акцій, держоблігацій і кредитних дефолтних свопів (CDS, інструмент, що страхує від дефолту за облігаціями).

До цього, повідомлялося, що Єврокомісія (ЄК) незабаром завершить розробку нових правил ведення торгівлі акціями на фондових біржах Євросоюзу. За словами чиновника, в ЄС будуть заборонені операції з продажу без покриття акцій фінансових інститутів, включаючи банки і страхові компанії.

У свою чергу комісія США з цінних паперів і бірж (SEC) заявила, що не планує вживати заходів щодо зупинки коротких продажів фінансових акцій.

12 серпня Франція, Італія, Іспанія і Бельгія наклали заборону на короткий продаж фінансових акцій.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top