У Європарламенті проголосували за заборону одноразового пластикового посуду в ЄС

Колаж РБК-Україна
Колаж РБК-Україна

За це проголосував 51 член комітету, 10 виступили проти, 3 утрималися

Комітет Європарламенту з питань навколишнього середовища підтримав заборону одноразового пластикового посуду в Євросоюзі з 2021 року. Про це зазначається в повідомленні на сайті Європейського парламенту, повідомляє РБК-Україна.

Згідно з планом, одноразові пластикові вироби, такі як столові прилади, вушні палички, тарілки, трубочки, мішалки для напоїв і тримачі повітряних кульок будуть заборонені в Європейському Союзі з 2021 року.

За це проголосував 51 член комітету, 10 виступили проти, 3 утрималися. Депутати також додали в список заборон тонкі поліетиленові пакети, вироби з пластмасу, що розкладаються під дією кисню, і контейнери для швидкого харчування з пінополістиролу.

Використання ряду інших виробів, які не мають альтернативи, державам-членам пропонують скоротити до 2025 року. До таких предметів відносяться одноразові коробки для бургерів, харчові контейнери для фруктів, овочів, десертів або морозива.

Держави-члени будуть розробляти національні плани щодо заохочення використання продуктів, придатних для багаторазового використання, а також повторного використання та переробки.

Інші пластикові вироби, такі як пляшки для напоїв, необхідно буде збирати окремо і переробляти в обсязі 90% до 2025 року.

Раніше повідомлялося, що Єврокомісія ініціює заборону на одноразовий посуд із пластику.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся