У Європарламенті проголосували за надання макрофінансової допомоги Україні

Ілюстративне фото (ec.europa.eu)
Ілюстративне фото (ec.europa.eu)

При цьому в ході голосування були внесені поправки

В Європейському парламенті проголосували за надання макрофінансової допомоги Україні. Про це в Twitter повідомив кореспондент Радіо Свобода у Брюсселі Рікард Йозвяк.

"Комітет у закордонних справах Європарламенту проголосував за надання макрофінансової допомоги для України, але додав поправку, згідно з якою "склад Центральної виборчої комісії України відображає політичний баланс, представляє усі політичні сили, особливо ті, які представлені в Раді", - повідомив він.

Так, Європейський союз надасть макрофінансову допомогу Україні на загальну суму до 1 млрд євро, які будуть надані у вигляді середньострокових і довгострокових кредитів, говориться на сайті Європарламенту.

Допомогу планується виплачувати у двох траншах. Очікується, що перший транш буде виплачений у другій половині 2018 року, а другий - в першій половині 2019.

Нагадаємо, раніше Україна і Європейський союз обговорювали умови виділення першого траншу четвертої програми макрофінансової допомоги, зокрема сторони обговорювали питання четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС для України та умови для виділення першого траншу допомоги. Підкреслювалося, що ці умови будуть відповідати пріоритетам розвитку української економіки і будуть спрямовані на зміцнення фінансової та економічної стабільності, подолання корупції та продовження втілення структурних реформ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся