Європарламент рекомендує ЄС зустрітися з Януковичем до грудня

Середа 26 жовтня 2011 15:48

Європейський парламент буде рекомендувати Європейської комісії провести зустріч з Президентом України Віктором Януковичем до початку саміту Україна-ЄС для "відновлення конструктивного діалогу".

Про це йдеться в проекті спільної резолюції Європарламенту по Україні, яку поставлять на голосування у четвер.
"Європарламент вважає, що недавно перенесена зустріч з Віктором Януковичем надала б можливість вирішити серйозні проблеми і відновити конструктивний діалог, який може привести до парафування Угоди про асоціацію при наявності значного процесу з подолання технічних і політичних перешкод, і закликає Раду ЄС та Європейську Комісію призначити зустріч напередодні саміту Україна-ЄС в грудні ", - йдетьсяв проекті документа.
У четвер депутати Європарламенту повинні голосувати за проект резолюції щодо ситуації в Україні, який вони узгодили у вівторок. Документ залишає за Україною перспективу членства в ЄС -проте тільки за певних умов.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся