Європарламент схвалив резолюцію про протидію російським ЗМІ

НовиниПолітика    23.11.2016 - 14:40
Фото: Європейський парламент
Фото: Європейський парламент
Безвізовий режим з ЄС: євродепутат допускає голосування по Україні на початку 2017 Європарламент підтримав створення європейського оборонного союзу

ЄП прирівняв боротьбу з пропагандою Sputnik і RT до боротьби проти ІДІЛ

Європейський парламент прийняв резолюцію про протидію російським засобам масової інформації, які ведуть проти країн Євросоюзу "ворожу пропаганду". Про це йдеться на сайті Європарламенту.

Повідомляється, що Європарламент прийняв резолюцію "Стратегічні комунікації ЄС як протидія пропаганді третіх сторін", яка має рекомендаційний характер. Прийняття резолюції ініціювала польський євродепутат Польщі Анна Фотига.

У тексті документа зазначається, що РФ фінансово підтримує проросійські партії та організації в ЄС, а також роз'єднує країни Євросоюзу. Крім того, в резолюції стверджується, що Росія веде проти ЄС "ворожу пропаганду", а протидія Росії прирівнюється до боротьби проти ІДІЛ. Зокрема, євродепутати просять Єврокомісію збільшити фінансування проектів з контрпропаганди. Найбільш небезпечними російськими ЗМІ названо агентство Sputnik, телеканал RT, фонд "Русский мир" і федеральне агентство "Россотрудничество".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ЄС можуть почати розслідування проти пропагандистських ЗМІ Росії.

Читайте в розділі

Китай висловив протест через розмову Трампа з президентом Тайваню

В Австрії сьогодні обирають президента у повторному другому турі

Мінфін віддав реєстр переселенців колекторській фірмі, пов’язаній із РФ

On Top