Європарламент схвалив надання Україні 1 млрд євро

Європарламент схвалив надання Україні 1 млрд євро
Фото: засідання Європейського парламенту (_European Union 2017 - European Parliamentk-ID10803-650x410)

Перший транш може надійти у вересні цього року

Європейський парламент проголосував за надання Україні макрофінпомощі в 1 млрд євро. Про це повідомив журналіст "Радіо Свобода" в Брюсселі Рікард Йозвяк у Twitter.

За його словами, перший транш може бути наданий вже в вересні цього року.

"ЕП проголосував за нову макрофінансову допомогу в 1 млрд євро Україні. Якщо все піде добре, перший транш може бути наданий у вересні", - написав журналіст.

Варто відзначити, що за надання фінансування проголосували 527 депутатів, а проти - 124.

Також про надання макрофінансової допомоги повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко подякував європейським парламентаріям за надання допомоги Україні і висловив надію на позитивне вирішення цього питання Радою ЄС.

"Дякую всім друзів України в Європарламенті і в європейських інституціях за єдність в підтримці України! Це ще одне свідчення нашого реального прогресу на шляху реформ", - написав глава держави в своєму Twitter.

Нагадаємо, рішення про надання допомоги Україні була ратифікована Європейським парламентом 16 травня.

Варто відзначити, що рішення було прийнято з поправкою, згідно з якою "склад Центральної виборчої комісії України відображає політичний баланс, представляє усі політичні сили, особливо ті, які представлені в Раді". У той же час, Європейський Союз має намір скоротити фінансування країн Центральної та Східної Європи на 30 млрд євро, перерозподіливши ці кошти на Італію, Грецію та Іспанію.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся