Єврокомісія заробляє з Москвою за рахунок України, - Ляшко

НовиниПолітика    11.11.2016 - 12:16
Фото: Олег Ляшко
Фото: Олег Ляшко
Роздрібний акциз на паливо сприяє нелегальній торгівлі скрапленим газом, - експерти Ляшко вимагає звіту Саакашвілі щодо діяльності в Одеській ОДА

Дозволивши російському "Газпрому" збільшити прокачування газу через трубопровід OPAL в обхід України, без будь-яких консультацій з Києвом, Єврокомісія не тільки порушила угоду про асоціацію з Україною, але і продемонструвала відверту гру в піддавки з Москвою. Таку думку висловив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, повідомляє прес-служба РПЛ.

"У торгівельному балансі України надходження від експорту послуг трубопровідного транспорту в минулому році склали близько 2,2 млрд дол. або 1/6 від усього експорту послуг. Це сума надзвичайно відчутна для української економіки. Її зростання сприяло б зміцненню гривні та стримування інфляції, а зменшення - загрожує зворотним", - підкреслив політик.

Ляшко вважає, що "подібні кроки єврочиновників є економічно недружніми до України, як і необґрунтовані вимоги щодо скасування мораторію на експорт лісу-кругляка, який парламент України раніше абсолютно справедливо впровадив за наполяганням Радикальної партії".

Читайте в розділі

Іран погрожує США вжити заходів у відповідь на продовження санкцій

Онищенко озвучив копромат на Порошенка, який він нібито передав спецслужбам США

Національна партія Шотландії готує нову кампанію за незалежність від Британії

On Top