Єврокомісія вимагає від Німеччини прийняти новий закон про резервне збереження персональних даних

Єврокомісія вимагає від Німеччини прийняти новий закон про резервне збереження персональних даних. В іншому випадку Німеччині загрожує розслідування у зв'язку з порушенням європейських угод. Про це пише Deutsche Welle з посиланням на Der Spiegel.
Міністр юстиції Лойтхойccер-Шнарренбергер, член Вільної демократичної партії, наполягає зокрема на тому, щоб дані про телефонні переговори громадян, що включають дату і місце проведення розмови, зберігалися тільки в разі конкретних підозр компетентних органів.
Однак, як недвозначно дали зрозуміти в Брюсселі, збереження персональних даних є цінним інструментом роботи європейських органів правопорядку і в ряді випадків просто незамінне. У той же час експерти Єврокомісії знайшли серйозні недоліки у відповідній директиві ЄС і запропонували внести до неї ряд змін: скоротити список даних і термін, на який вони повинні автоматично зберігатися, а також скоротити число відомств, які мали б до них доступ.
Попередження з боку Єврокомісії грає на руку партіям ХДС і ХСС, які є партнерами ВДП по правлячій коаліції. ХДС і ХСС, які дотримуються більш консервативної політики в області безпеки, також виступають за прийняття нового закону про резервне збереження даних.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся