Єврокомісія закликала забезпечити безперешкодний доступ гумслужбам на Донбасі

Єврокомісія закликала забезпечити безперешкодний доступ гумслужбам на Донбасі
Фото: Христос Стилианидес

Рішення ЛНР буде мати вкрай негативні наслідки для цивільного населення

Європейський комісар з питань гуманітарної допомоги та врегулювання кризових ситуацій Христос Стилианидес закликав забезпечити безперешкодний доступ гуманітарних служб на Донбасі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Єврокомісії.

"Рішення так званої "влади", яка де-факто контролює певні райони Луганської області, усунути агентства гуманітарної допомоги з територій, що знаходяться під їх контролем, буде мати вкрай негативні наслідки для цивільного населення і спричинить призупинення роботи гуманітарних служб. Агентства ООН і неурядові організації постачають життєво необхідну допомогу, надаючи продукти харчування, ліки та притулок. Це рішення лише посилить важку життя постраждалого цивільного населення, особливо напередодні суворих погодних умов взимку", - заявив Стилианидес.

Комісар висловив надію, що всі ті, хто має вплив на ситуацію, створять умови для негайного поновлення невідкладних гуманітарних операцій в деяких районах Луганської області.

Нагадаємо, заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Стівен о'брайен заявив, що влада ЛНР зобов'язали іноземні гуманітарні організації, яким раніше було відмовлено в акредитації, покинути область.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся