Єврокомісія ухвалила першу частину програми дій для східних країн-сусідів щодо захисту довкілля з бюджетом 22 млн євро

Європейська комісія ухвалила першу частину цьогорічної регіональної програми дій для східних країн-сусідів. Вона націлена на захист довкілля та розвиток транспорту східних сусідів ЄС, зокрема України. Бюджет першої частини - 22 млн євро. Про це повідомляє прес-служба представництва ЄС в Україні.

В екологічній сфері програма спонукатиме країни-партнери розвивати зелену економіку та екологічне господарство, підтримуючи стабільне та гармонійне з довкіллям виробництво та споживання. Також вона має на меті посилити захист лісів через підтримку виконання законодавства у сфері лісового господарства.

У транспортній галузі програма зосереджуватиметься на підтримці країн Східного партнерства та Центральної Азії в імплементації регіонального плану дій з безпеки на дорогах; його мета - зробити дорожню інфраструктуру безпечнішою для транспортних засобів та водіїв.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся