Єврокомісія заздалегідь дозволила Берліну надати Hypo Real Estate додаткові держгарантії 40 млрд євро

Європейська комісія заздалегідь дозволила уряду Німеччини надати інвестиційному банку Hypo Real Estate додаткові державні гарантії на суму близько 40 млрд євро. Комісія визнала, що подібна міра не суперечать розпорядженням ЄС. Крім того, Брюссель санкціонував розміщення "токсичних" цінних паперів Hypo Real Estate на суму близько 191 млрд євро в так званому "поганому банку", передає Deutsche Welle з посиланням на німецькі ЗМІ. Раніше Hypo Real Estate отримав від держави гарантії на 103,5 млрд євро, а також капітал у розмірі 7,7 млрд євро.
Тим часом повідомляється, що вирішення Єврокомісії не є остаточним. В даний час експерти продовжують перевірку концепції реструктуризації Hypo Real Estate. Комісар ЄС по питаннях конкуренції Хоакин Алмунія скептично оцінює шанси банку на порятунок. "У мене ще залишаються сумніву з приводу життєздатності банку в довгостроковій перспективі", - заявив єврокомісар.
Нагадаємо, Hypo Real Estate опинився в числі семи банків, що не впоралися із стресс-тестами Європейського комітету з банківського регулювання (CEBS). В ході перевірки аналізувалися фінансові перспективи компаній в умовах глобальних економічних потрясінь.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся