Єврокомісія попередила Іспанію, Італію і Францію через порушення правил при проектуванні бюджетів

Європейська комісія попередила сьогодні Іспанію, Італію і Францію, що їхні проектовані бюджети на наступний рік можуть порушити правила щодо обсягів дефіциту і державного боргу, чинні в зоні обігу спільної валюти євро. Про це повідомляє радіо "Свобода".

Зокрема, Єврокомісія схвалила проект бюджету Франції, але попередила, що в ньому не лишилося резерву на випадок невиконання. Так само виконавчий орган Євросоюзу висловив занепокоєння деякими пунктами проектів бюджетів Іспанії й Італії.

Крім того, попередження пролунали й на адресу проектів бюджетів Люксембургу, Мальти і Фінляндії.

Цього року Єврокомісія вперше має повноваження переглядати проекти бюджетів країн-членів єврозони ще до того, як вони надходять на розгляд парламентів цих країн.

Ці повноваження вона отримала після виникнення серйозних економічних проблем у країнах зони євро, як-то у Греції чи Ірландії, які мусили отримувати зовнішню фінансову допомогу, щоб подолати надмірні обсяги бюджетного дефіциту і державного боргу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся