ua en ru

Єврокомісія схвалила проект угоди про відкрите небо з Україною

Єврокомісія схвалила проект угоди про відкрите небо з Україною Фото: ЄК схвалила проект угоди про відкрите небо (freepik.com)

У четвер, 8 квітня, Європейська комісія схвалила оновлений проект рішення Ради ЄС про підписання Угоди про відкрите небо між Україною та ЄС, а також державами-членами Євросоюзу. Наступний крок - внесення проекту на розгляд Ради ЄС і його остаточне схвалення.

"Укладення цієї угоди сприятиме створення спільного авіаційного простору між Україною та ЄС на основі спільних і надійних стандартів ЄС у сфері безпеки польотів, управління повітряним рухом та захисту прав споживачів", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що угодою передбачено збільшення кількості рейсів, розширення географії. Крім того, завдяки угоді відкриються нові можливості для громадян і бізнесу.

"Спільний авіаційний простір Україна-ЄС створить умови для нових комерційних можливостей авіаліній України та держав-членів ЄС, а також сприятиме залученню інвестицій в авіаційну галузь України", - йдеться в повідомленні.