Євро-2016: Голландці впоралися з казахами, а Чехія перемогла в Туреччині

У Європі відбулися матчі другого туру групового раунду кваліфікації Євро-2016. Матчі були зіграні 10 жовтня.

Джорджо К'єліні відіграв рахунок у грі Італії проти Азербайджану. Але незабаром він відзначився ще й голом у свої ворота. У підсумку, на 82 хвилин після подачі кутового Джорджо приніс перемогу своїй команді. Збірна Чехії виграла у Туреччині завдяки голам Сівока і Дочкала. А у турків відзначився Булут. Голландці рано пропустили від Казахстану і тільки на 62 хвилині Хунтелаар рахунок зрівняли, а потім голами відзначилися ще й Афеллай і ван Персі.

Збірна Бельгії розгромила Андорру 6:0. Ізраїль виграв на Кіпер 2:1. А Уельс не зміг вдома обіграти Боснію, розійшовшись миром 0:0.