Євпаторійський порт в травні 2013 р. збільшив вантажообіг на 30%

Вівторок 04 червня 2013 22:27

Євпаторійський порт в травні 2013 р. відносно до аналогічного періоду минулого року збільшив вантажообіг на 30%. Про це повідомила прес-служба Ради міністрів АРК.

Так, за травень 2013 р. Євпаторійський порт прийняв і обробив на 40 суден більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За цей же період кількість великовантажних автомобілів, що пройшли через порт, збільшилася на 21%.

"Збільшення вантажообігу і кількості суднозаходів пояснюється політикою сприяння прийому та обробки суден при високій інтенсивності обробки та якості надання послуг", - йдеться у повідомленні. 

Крім того, в квітні порт поповнив флот двома новими судами. 

"Теплохід "Буревісник" планується використовувати для роботи біля причалів місцевих ліній під час курортного сезону. Судно обладнане м'яким пасажирським салоном з кондиціонерами і розраховано на перевезення понад 200 пасажирів. Робочий катер "Бурун" потужністю 166 кВт буде залучатися для роботи з обслуговування суден, що обробляються в порту", - йдеться у повідомленні. 

Читайте також: Мінінфраструктури очікує 26 млрд грн інвестицій в морські порти до 2038 р

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся