Еттинґер приїде в Київ з робочим візитом

НовиниПолітика    25.07.2016 - 14:12
Фото: єврокомісар приїде в Україну
Фото: єврокомісар приїде в Україну

Єврокомісар перебуватиме в Україні 25-26 липня

Європейський комісар з питань цифрової економіки та цифрового суспільства Ґюнтер Еттинґер 25 та 26 липня відвідає Київ для обговорення викликів і можливостей Єдиного цифрового ринку для України. Про це повідомляє прес-служба  представництва Європейського Союзу в Україні.

"Під час свого візиту він зустрінеться з Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, Віце-прем'єр-міністром та міністром з економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим та головою Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв'язку Олександром Данченком. На зустрічах обговорюватимуть співпрацю між ЄС та Україною в сфері цифрової економіки та цифрового суспільства", - сказано в повідомленні.


Крім того зазначається, що на початку осені у Брюсселі Еттинґер має намір організувати зустріч на рівні міністрів з шістьма країнами Східного партнерства (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова та Україна), аби продовжити обговорення ідеї створення Цифрової спільноти.

Нагадаємо, рішення про надання Україні безвізового режиму очікується вже в жовтні 2016 року.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Юнкер підтвердив, що повернення Туреччини до смертної кари закриє їй шлях до ЄС Німеччина виступає за припинення переговорів про вступ Туреччини в ЄС
On Top