Etisalat планує залучити 12 млрд дол. кредитів для фінансування покупки 46% акцій Zain

Emirates Telecommunications Corp. (Etisalat) планує залучити 12 млрд дол. кредитів для фінансування своєї заявки на покупку частки в найбільшому телефонному операторі Кувейту, передає Bloomberg.

Etisalat, найбільша телефонна компанія ОАЕ, шукає 6 млрд дол. кредиту на один рік, який може бути продовжений на шість місяців. Борг буде рефінансований з продажу облігацій, які Etisalat випустила в листопаді на цілих 8 млрд дол.

Etisalat 30 вересня запропонувала близько 12 млрд дол. за 46% акцій Mobile Telecommunications Co., або Zain. Абу-Дабская компанія також планує залучити 3 млрд дол. трирічного кредиту, і ще 3 млрд дол. протягом п'яти років.

Угода може розширити представництво Etisalat на Близькому Сході, де Zain працює в країнах з території Кувейту, Іраку і Бахрейну. Etisalat пропонує телекомунікаційні послуги в 18 країнах миру на Близькому Сході, в Африці та Азії, яка налічує понад 100 мільйонів споживачів. Сім еміратів в ОАЕ складають близько 86% продажів Etisalat.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся