ua ru

Ештон відвідає Україну з візитом 4-5 лютого

Верховний представник ЄС із закордонних справ і безпекової політики Кетрін Ештон вирушає 4 лютого до Києва із дводенним візитом.

Верховний представник Європейського союзу із закордонних справ і безпекової політики Кетрін Ештон (на фото) вирушає 4 лютого до Києва із дводенним візитом. Про це повідомляє "5 канал" з посиланням на прес-секретаря глави дипломатії ЄС Майю Косьянчич.

Зазначається, що Ештон має намір провести переговори із Президентом Віктором Януковичем і лідерами опозиції з метою надати сприяння припиненню насильства, політичному діалогу і виходу країни з політичної кризи.

Раніше в.о міністра закордонних справ Леонід Кожара повідомив журналістам у Києві, що МЗС обговорить із Ештон питання надання фінансової допомоги українській стороні з боку Євросоюзу під час візиту верховного представника.

Ештон відвідувала українську столицю 29 січня. Вона провела серію зустрічей із представниками української опозиції і влади, зокрема, з Януковичем.

За підсумками візиту до Києва Ештон закликала всі сторони конфлікту в Україні припинити насильство і розпочати "справжній діалог". При цьому вона зазначила, що під час зустрічей із представниками протиборчих сторін вона побачила бажання пошуку виходу із ситуації, що склалася.

Як заявив сьогодні президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу, Євросоюз готовий збільшити фінансову допомогу Україні.

Зазначимо, завтра у Верховній Раді відкривається четверта сесія сьомого скликання.