Ще 9 українських компаній почнуть постачання молочних продуктів до Китаю

Ще 9 українських компаній почнуть постачання молочних продуктів до Китаю
Фото: Володимир Лапа (consumer.gov.ua)

КНР розширила список підприємств, яким дозволено ввозити молокопродукти

Голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужби) Володимир Лапа заявив, що ще 9 українських підприємств отримали право експорту молочної продукції в Китай. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби за результатами переговорів між представниками Мінагро, Держпродспоживслужби і урядових делегацій.

"Дотепер право експорту молочної продукції на китайський ринок, мали 18 підприємств. Але наші китайські колеги збільшили цей список ще на 9 - до 27 українських підприємств", - заявив Лапа.

За його словами, робота над розширенням списку підприємств-експорту в Китай ведеться в постійному режимі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна отримала дозвіл на експорт яловичини Китай. Так, офіційне відкриття китайського ринку для української яловичини стало можливим за результатами місії компетентного органу КНР за оцінкою української системи державного контролю безпечності харчових продуктів в частині виробництва яловичини, яка працювала в Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся