У представництві Європейського союзу в Україні відзначають необхідність якнайшвидшого прийняття нового закону України "Про прокуратуру". Про це сьогодні під час зустрічі з генеральним прокурором Віталієм Яремою заявив голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінські, передає прес-служба Генпрокуратури України.
"Ми повністю підтримуємо позицію Венеціанської комісії щодо нового закону, який регулюватиме діяльність органів прокуратури", - заявив своєю чергою Ярема.
За його словами, у прокуратурі було створено робочу групу, до складу якої входять, окрім українських фахівців, також експерти з ЄС. Ця група, як зазначив Ярема, підготувала обґрунтування та висновки щодо пропозицій до законопроекту і готова представити їх у парламенті.
Зазначимо, законопроект про прокуратуру раніше був прийнятий в першому читанні.
Нагадаємо, 22 серпня Президент Петро Порошенко підписав закон про відновлення діяльності військових прокуратур.