ua en ru

ЄС може обмежити глибину шельфового буріння для видобутку нафти

16:00 10.07.2010 Сб
2 мин

Європейський союз може обмежити дозволену глибину буріння свердловин при шельфовому видобутку. Така інформація поступила від єврокомісара з питань енергетики Гюнтера Оттінгера, передає Reuters. Після розливу нафти внаслідок аварії на платформі компанії ВР в Мексиканській затоці пропонується змінити правила робіт на шельфі.

Г.Оттінгер в інтерв'ю італійським ЗМІ повідомив, що блок, що включає 27 країн, може при необхідності наділити необхідними повноваженнями нове агентство з контролю за розвідкою на шельфі, або ж необхідні заходи на глибоководних бурових установках може приймати Європейське агентство морської безпеки.

"Одне рішення передбачає заборону буріння глибше певної позначки. Інше має на увазі обмеження на дозволений час буріння" - заявив єврокомісар. Деякі установки вельми застаріли, і для їх оновлення необхідне введення загальноприйнятих стандартів, додав він.

Повідомляється, що Г.Оттінгер запланував на 14 липня зустріч з представниками нафтових компаній для обговорення питань буріння і безпеки. Єврокомісар ще раз повторив свою пропозицію по введенню тимчасового мораторію на глибинне буріння до ухвалення нових правил безпеки. Конкретних термінів мораторію він не згадував, але заявив: "У нас повинна бути можливість скласти перелік можливих проблематичних наслідків для кожної нової свердловини. І ми хочемо встигнути цього року".

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: