ЄС має бути готовий до перебоїв із постачаннями газу, - Єврокомісія

Середа 23 червня 2010 18:44

Європейська комісія не отримала від Білорусі "чіткої відповіді, як вона має намір здійснювати транзит російського газу". Про це сьогодні заявила в Брюсселі офіційний представник Єврокомісії Марлене Холцнер, передає радіо "Свобода".

У цьому ж зв'язку вона наголосила, що черговий газовий інцидент стимулював у ЄС консультації щодо заходів готовності до подібних криз. "Держави-члени ЄС мають завчасно бути готовими до таких ситуацій і мати обов'язкові резерви газу на 30 днів", - сказала вона.
"Ми прийшли до попередньої домовленості експертів за регламентом енергетичної безпеки, що є хорошим знаком, і сподіваємося, що після слухань на початку осені в Європарламенті матимемо відповідну угоду", - сказала М.Холцнер.
Одночасно Єврокомісія повідомила про виділення Польщі 390 млн євро для збільшення обсягу газосховищ на 60%. Будівництво нових сховищ планується завершити до 2015 р.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся