ЄС надзвичайно зацікавлений у процвітанні України, - Представництво ЄС

ЄС надзвичайно зацікавлений у процвітанні України, - Представництво ЄС
Фото: Жослін Гітон (facebook.com/UCEP.org.ua)

Гітон назвав ряд вже існуючих програм ЄС з підтримки українського бізнесу

Євросоюз надзвичайно зацікавлений у процвітанні України. Про це сьогодні на III Відкритому економічному форумі "Економічне зростання і створення робочих місць: порядок денний для України" повідомив перший секретар відділу торгівлі та економіки Представництва ЄС в Україні Жослін Гітон, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми абсолютно впевнені в Україні, ми покладаємо на Україну великі надії, ми всіляко допомагаємо Україні, оскільки Україна є, і Україна залишиться сусідом Європейського Союзу, географія не зміниться ніколи, і ми, Європейський Союз, навпаки - надзвичайно зацікавлені в тому, щоб мати поруч із собою, квітучу, розвинену економіку, процвітаючу Україну", - заявив він.

На доказ своїх слів, Гітон назвав низку вже існуючих програм ЄС з підтримки українського бізнесу, завдяки яким, за його словами, було вилучено понад 700 застарілих нормативно-правових актів, які діяли в області ведення бізнесу раніше.

Нагадаємо, раніше сьогодні Гітон заявив, що ринок ЄС стає одним з найголовніших для українського експорту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся