ua en ru

Епідеміологічна ситуація в Україні стабільна, - головний держсанлікар

12:53 28.07.2011 Чт
1 мин

Епідеміологічна ситуація в Україні стабільна. Про це під час прес-конференції повідомив головний державний санітарний лікар України Анатолій Пономаренко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Епідеміологічна ситуація в Україні була і залишається контрольованою... Як і кожне літо, актуальним стало питання розповсюдження кишкових захворювань... З початку року нами зафіксовано 31 спалах таких захворювань", - сказав Пономаренко.

За його словами, у результаті цього постраждало майже 700 людей, з них 385 - діти. При цьому 5 випадків було зафіксовано у дитячих садках, зокрема в АРК та Одеській області, також зафіксовано випадок розповсюдження ротовірусної інфекції у Донецьку через неякісні продукти з молочної кухні. "Причина такої ситуації - зниження відповідальності керівників таких закладів, але ми будемо дуже жорстко контролювати цю ситуацію", - підкреслив Пономаренко.

При цьому він додав, що традиційно щорічно в Україні фіксується близько 50 спалахів інфекційних захворювань.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: