Енергорада ЄС-США має намір будувати ПСГ для підтримки поставок газу в Україну і Європу

Енергетича рада ЄС-США має намір будувати додаткові підземні сховища газу (ПСГ) для підтримки поставок природного газу в Україну і Європу.

Енергетича рада ЄС-США має намір будувати додаткові підземні сховища газу (ПСГ) для підтримки поставок природного газу в Україну і Європу. Про це повідомляє прес-служба комісара ЄС з енергетичних питань Гюнтера Оттінгера за підсумками сьогоднішнього засідання ради в Брюсселі (Бельгія).

"Рада підтвердила свою рішучу підтримку зусиль України щодо диверсифікації поставок природного газу, в тому числі за рахунок швидкого підвищення потужності зворотного потоку, побудови сховищ газу для підтримки поставок газу в Україну та Європу", - йдеться в повідомленні.

Крім того повідомляється, енергетична рада висловлює готовність допомогти Україні у створенні "конкурентоспроможної енергетичної економіки" в рамках нещодавно оголошеної підтримки з боку МВФ.

На своєму сьогоднішньому засіданні енергетична рада ЄС-США також привітла перспективу експорту зрідженого природного газу зі США в майбутньому, так як додаткові глобальні поставки принесуть користь Європі та іншим стратегічним партнерам.

Зазначимо, сьогодні, 2 квітня 2014 р. в Брюсселі відбулося п'яте засідання енергетичної ради ЄС-США під головуванням високого представника ЄС із закордонних справ Кетрін Ештон, єврокомісара з питань енергетики Гюнтера Оттінгера і державного секретаря США Джона Керрі. Основною метою сьогоднішнього засідання було обговорення можливостей посилення енергобезпеки ЄС, зокрема, шляхом зниження залежності від російського газу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся