Енергетичні компанії США будуть інвестувати в Україну сотні мільйонів доларів, - посол США

НовиниПЕК    09.08.2013 - 18:29

Американські енергетичні компанії будуть інвестувати в Україну сотні мільйонів доларів. Про це заявив посол США в Україні Джеффрі Пайетт, передає радіо "Свобода".

"Ми маємо дві великі американські нафтові компанії, які зацікавлені у співпраці з Україною - це ExonMobile і Chevrone. Вони хочуть принести кращі американські технології, ноу-хау та американські гроші в український енергетичний сектор", - заявив Пайетт.

Наступним кроком, за його словами, має бути завершення угоди про видобуток сланцевого газу з компанією Chevrone: "Що стосується ExonMobile, то зараз йдуть переговори з урядом. Сподіваюся, що через пару років ми побачимо значні інвестиції - порядку сотень мільйонів доларів. Обидві ці американські компанії будуть створювати робочі місця в Україні, які дозволять Україні розвивати її природні ресурси надалі... Це... допоможе Україні в досягненні мети щодо енергетичної незалежності".

Відзначимо, що новий посол США в Україні Джеффрі Пайетт прибув до Києва 3 серпня. Він приніс присягу на посаді посла Сполучених Штатів Америки в Україні 30 липня, у приміщенні Держдепартаменту у Вашингтоні. Він є восьмим за рахунком послом США в Україні.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top