Ємельянов опротестує рішення Вищої ради правосуддя

НовиниПолітика    12.01.2017 - 15:11
Фото: Артур Ємельянов
Фото: Артур Ємельянов

Суддя впевнений у абсурдності прийнятого рішення Вищої ради правосуддя

Суддя Вищого господарського суду України Артур Ємельянов опротестує в адміністративному суді рішення Вищої ради правосуддя (ВРП) про відсторонення його від посади за клопотанням Генеральної прокуратури України (ГПУ). Про це суддя повідомив журналістам після засідання ВРП, передають українські ЗМІ.

На думку Ємельянова, Вища рада правосуддя "не встояла перед шантажем" ГПУ і не прийняла його доводи при розгляді клопотання ГПУ.

"Сьогодні члени ВРП не змогли проявити об'єктивність, тому було прийнято політично мотивоване, а не законне рішення про відсторонення мене від виконання службових обов'язків. Генпрокуратура шляхом тиску і шантажу змогла добитися потрібного для неї результату. Я впевнений в абсурдності прийнятого рішення і буду його оскаржувати", - сказав Ємельянов.

Крім того, за даними видання, під час розгляду справи Ємельянов заявив, що прокурори намагаються створити "небезпечний юридичний прецедент", який дозволить встановити правовий режим діяльності Генпрокуратури на довгі роки вперед.

"Коли прокурори отримають бажане, то будь-які нові справи проти прокурорів і суддів Генеральна прокуратура зможе безкарно вирішувати на свій розсуд. А це - прямий шлях до узурпації влади і репресій", - вважає Ємельянов.

Він заявив, що, "незважаючи на тиск Генпрокуратури, продовжить відстоювати свої законні права". "Я впевнений у своїй правоті і буду захищати своє професійне ім'я і репутацію всіма доступними законними способами", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше Ємельянов заявляв про намір звернутися в Європейський суд з прав людини для захисту своїх конституційних прав, особистої і професійної репутації.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top