ua en ru

Екстрені переговори Греції з представниками МВФ, ЄС і ЄЦБ продовжаться 20 вересня

23:21 19.09.2011 Пн
1 мин

Телеконференція Греції і "трійки" кредиторів продовжиться у вівторок, 20 вересня. Про це було оголошено за підсумками екстреної наради в режимі конференц-зв'язку, яку влада Греції проводить з кредиторами, передає BBC. У переговорах беруть участь міністр фінансів Греції Евангелос Венізелос, представники Євросоюзу, Європейського центрального банку (ЄЦБ) і Міжнародного валютного фонду (МВФ). За підсумками наради кредитори повинні вирішити, чи надавати Греції черговий транш на підтримку економіки.

Про результати першого дня конференції Міністерство фінансів Греції повідомило, що вони задовільні.

"Дискусія була продуктивною і докладною", - цитує Reuters повідомлення міністерства.

Греція зобов'язалася скоротити бюджетний дефіцит до 7,5% (з 10,5%) ВВП в 2011 р.

Нагадаємо, раніше міжнародні кредитори Греції надали владі цієї країни список з 15 заходів зі скорочення бюджетного дефіциту, реалізацію яких необхідно прискорити, щоб Афіни змогли отримати наступний кредитний транш за програмою фінансової допомоги на 110 млрд євро. На даний момент кредитори Греції незадоволені реалізацією бюджетних завдань країни.

Грецьке Міністерство фінансів попереджає, що коштів у скарбниці залишилося до середини жовтня 2011 р. Без такого кредитного траншу за програмою ЄС-МВФ Афінам майже напевно загрожує дефолт.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: