Екс-глава Європарламенту очолив місію з оцінки потреб українського парламенту

НовиниПолітика    08.09.2015 - 12:43
Фото: колишній президент Європейського парламенту Пет Кокс
Фото: колишній президент Європейського парламенту Пет Кокс

Пет Кокс звернеться з проханням до усіх керівників фракцій українського парламенту посприяти реформам у країні

Колишній президент Європейського парламенту Пет Кокс сьогодні, 8 вересня, очолив технічну місію з оцінки потреб українського парламенту. Про це сьогодні за підсумками зустрічі з керівником Місії Європейського парламенту з оцінки потреб Петом Коксом заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні на виконання меморандуму, який ми підписали спільно з Президентом Європарламенту Шульцом, пан Пет Кокс очолив технічну місію оцінки потреб українського парламенту", - заявив Гройсман.

"Ми сьогодні обговорили підходи до нашого спільного бачення. Мені б дуже хотілось, щоб цей процес був не заполітизованим, а навпаки, щоб нам вдалось оцінити потреби сьогоднішнього парламенту, щоб парламент став відкритим, публічним, щоб депутати максимально відповідально ставитись до своїх завдань", - зазначив спікер парламенту.

У свою чергу Пет Кокс заявив про намір попросити усіх керівників фракцій українського парламенту посприяти реформам у країні.

"Цього тижня я звернуся з проханням до керівників усіх фракцій якомога більше посприяти реформі трансформації саме у позитивному напрямі. Наступні кілька тижнів і місяців ми повинні розглядати цю справу як політичну можливість, а не як політичний футбол", - зазначив Кокс.

При цьому він також пообіцяв підготувати публічний звіт по закінченню своєї місії.

Нагадаємо, на початку липня Пет Кокс очолив місію Європарламенту, що формує "дорожню карту реформ" ВРУ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top