Економіка Німеччини досягла максимального зростання за 5 років

НовиниЕкономіка    14.02.2017 - 20:25
Фото: економіка Німеччини показала рекордне зростання у 2016
Фото: економіка Німеччини показала рекордне зростання у 2016

Прискорення зростання німецької економіки обумовлено зростанням купівельного попиту

У 2016 році зростання економіки Німеччини склало 1,9%, досягнувши максимального показника за останні п'ять років. Про це пише німецьке видання Deutsche Welle з посиланням на Федеральне відомство статистики.

Згідно з даними відомства, зростання економіки прискорилося у IV кварталі 2016 року. З жовтня по грудень минулого року ВВП ФРН збільшився на 0,4% порівняно з періодом з липня по вересень.

На думку експертів, стимулювали стрибок ВВП високий споживчий попит і витрати держави, обумовлені прийомом і розміщенням величезного числа біженців з Сирії та інших країн Близького Сходу, а також сплеск будівництва. Експерти рахують, що споживачі готові витрачати гроші, так як дуже низькі відсотки не заохочують зростання накопичень. Крім того, низька інфляція збільшує купівельну спроможність.

У той же час зростання імпорту, який випереджав зростання експорту надало гальмуючий вплив на зростання ВВП країни, незважаючи на те, що обсяги експорту у 2016 році були рекордними.

Нагадаємо, міністр фінансів Німеччини вважає курс євро до долара дуже низьким.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Меркель скасувала візит до Ізраїлю через легалізацію спірних територій у Палестині Штайнмаєр шукатиме діалогу із США та Росією
On Top