ЄК не буде штрафувати ФРН через зовнішньоторговельний профіцит, - єврокомісар

Комісар ЄС з енергетики Гюнтер Еттінгер виключив ймовірність того, що Єврокомісія застосує до Німеччини штрафні санкції за профіциту зовнішньоторговельного. Про це пише Deutsche Welle.

Німецький політик заявив у суботу, 16 листопада, в Ерфурті, що вищий орган виконавчої влади Євросоюзу має намір проаналізувати впливу експорту Німеччини на економіку Європи, а не карати країну.

За словами єврокомісара, якщо послідує пропозиція про обмеження німецького експорту або накладення штрафу, він сам не буде згоден з такою позицією.

Крім того, Еттінгер вважає, що розслідування Єврокомісії може бути корисним. Воно повинно показати, що німецький експорт зростає не в Єврозоні, а в іншому світі. Приміром, від продажу автомобілів в Китай виграють також європейські постачальники комплектуючих. "Це успіх всієї Європи, а не дії Німеччини в збиток ЄС", - підкреслив Еттінгер.

Зараз Єврокомісія досліджує причини економічного дисбалансу в окремих країнах ЄС. При цьому їх торговий профіцит протягом трьох років не повинен перевищувати шести відсотків.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся