ru ua

Єфремову оберуть запобіжний захід 1 серпня у Печерському райсуді Києва (уточнення)

Єфремову оберуть запобіжний захід 1 серпня у Печерському райсуді Києва (уточнення) Фото: представники звинувачення будуть вимагати заарештувати Єфремова на 2 місяці

Засідання відбудеться о 12:00 за адресою Хрещатик, 42а

У Печерському суді Києва у понеділок, 1 серпня, відбудеться судове засідання по обранню запобіжного заходу Олександру Єфремову. Про це повідомляють джерела РБК-Украина.

Засідання почнеться в 12:00 у приміщенні суду за адресою Хрещатик, 42а.

За інформацією РБК-Україна, представники звинувачення будуть вимагати заарештувати Олександра Єфремова на 2 місяці.

Судове засідання в Печерському райсуді буде проходити під посиленим наглядом поліції.


Крім цього, в соціальних мережах вже почалася підготовка до безстрокової акції з метою надання громадського тиску на суд та взяття Олександра Єфремова під варту. Активісти закликають всіх вийти під будівлю суду 1 серпня і поширюють новини під хештэгами #StopЄфрємов #StopSeparatizm #стоп_сепаратизм

Колишній голова парламентської фракції Партії регіонів у Верховній раді VII скликання Олександр Єфремов був затриманий представниками правоохоронних органів 30 липня о 7:28 на борту літака "Австрійських авіаліній".

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що слідство має прямі докази щодо ролі Олександра Єфремова в організації так званої "Луганської народної республіки".

"Буквально тиждень тому ми отримали прямі вказівки на роль громадянина Єфремова в організації так званої ЛНР, і ці свідчення закріплені свідком у суді", - заявив генеральний прокурор на брифінгу.

За версією слідства, дізнавшись про наявне розслідуванні, Олександр Єфремов вирішив покинути країну і сховатися у Відні, де проживає його син.

Генеральна прокуратура підозрює колишнього голову фракції Партії регіонів у заволодінні шляхом зловживання службовим становищем, майном підприємства "Луганськвугілля" (ч. 5 ст. 191 КК України), вчинення умисних дій з метою зміни територіальних меж України, що призвело до смерті людей та інших тяжких наслідків (ч. 3 ст. 110 КК України), а також у здійсненні організаційного та іншого сприяння створенню терористичної організації "ЛНР" (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Зазначені статті не передбачають вихід підозрюваного під заставу чи інші форми поруки.

Нагадаємо, ГПУ відкрила пряму лінію для повідомлень про фінансування ЛНР/ДНР.