Грецькі банки отримали 18 млрд євро з станнього міжнародного траншу

З останнього міжнародного траншу від Європейського фонду фінансової стабільності (ЄФФС) 4 грецьких банки отримали 18 млрд євро. Про це повідомляє телеканал "Росія 24".

Кошти отримали банки National Bank, Alpha, Eurobank і Piraeus Bank. National Bank отримав 7430000000 євро, Piraeus - 4,7 млрд євро, Eurobank - 3,97млрд євро, Alpha - 1,9 млрд євро. Виділені гроші повинні покрити збитки від реструктуризації грецьких боргів.

Всього в останньому міжнародному транш Греція отримала 25 млрд євро.Сьогодні фондовий ринок Греції підстрибнув на 6,87%, при цьому експерти пояснюють такий стрибок не тільки економічними, а й політичними причинами.

Нагадаємо, що в ніч на 17 травня в Греції був оголошений склад тимчасового уряду з обмеженими повноваженнями.

18 травня Міжнародний рейтингове агентство Fitch Ratings знизилодовгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) і рейтинги державної підтримки п'яти грецьких банків, включаючи National Bank Греції, до рівняССС з В-, а також короткострокові рейтинги дефолта емітента з рівня "з" дорівня "b ".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся