ru ua

"Єдиний центр" на своєму з'їзді заявив про участь у місцевих виборах

Сьогодні, 12 вересня, відбувся X з'їзд "Єдиного центру", на якому прийнято рішення про участь місцевих організацій політичної партії у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року. Крім процедурних і кадрових питань, єдиноцентристи також прийняли заяву.

"Дорогі українці! Наша держава переживає складні часи: зовнішні і внутрішні виклики стали справжнім випробуванням для майбутнього України. Події на Сході, глибоке економічне падіння, соціальні проблеми і корупція ставлять під загрозу можливість існування нашої держави", - йдеться в заяві.

Як відзначають єдиноцентристи, чинний уряд, декларуючи великі досягнення в реформуванні країни, насправді привів державу до економічного і соціального колапсу.

"Більшість з тих, хто приходить на високі посади, працюють виключно на себе, поводячись стосовно своєї землі і людей гірше агресора. Влада робить все можливе, щоб утриматися, сподіваючись в черговий раз задурити людям голову нереальними обіцянками і мізерними подачками. Але люди більше не вірять владі, вони втомилися слухати обіцянки політиків, вони бачать реальність, яка стає для них все більш похмурою. Більшість тих, хто сьогодні представляє владу, є політичними банкрутами - їх особисті рейтинги наближаються до нуля", - наголошується в заяві.

Політики переконані, що невдоволення людей ситуацією в державі може призвести до катастрофічних наслідків.

"Наша політична сила вимагає від влади припинити обманювати власний народ і вести країну до прірви. Ми виступаємо за негайне переформатування влади, рішучі дії по боротьбі з корупцією та впровадження кардинальних реформ. Це те, чого чекає від влади народ, терпіння якого безмежно", - резюмували єдиноцентристи.