ua en ru

ЄБРР виділяє 60 млн дол. на будівництво зерноперевалочного терміналу в Одеському морпорту

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надає кредит у сумі до 60 млн дол. ТОВ "Бруклін-Київ" на будівництво зерноперевалочного терміналу з прогнозованою пропускною здатністю 4,5 млн метричних тонн зерна в рік в Одеському морському порту.

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надає кредит у сумі до 60 млн дол. ТОВ "Бруклін-Київ" на будівництво зерноперевалочного терміналу з прогнозованою пропускною здатністю 4,5 млн метричних тонн зерна на рік в Одеському морському порту. Про це повідомляє прес-служба банку.

Як пояснюють в ЄБРР, проект реалізується відповідно до угоди між ТОВ "Бруклін-Київ" і компанією Louis Dreyfus Commodities, що передбачає створення спільного підприємства для розробки терміналу та управління ним, а також ведення супутньої діяльності.

"Ми знаємо, наскільки важливий агропромисловий сектор для економіки цієї країни. Банк дуже радий підтримати проект, який став продуктом партнерства між великим міжнародним товарним трейдером і провідним місцевим стивідорним оператором. Він демонструє, що іноземні та місцеві інвестори довіряють цій галузі і Україні", - заявив директор ЄБРР в Україні Шевки Аджунер.

Згідно з повідомленням, проект є частиною посиленої роботи ЄБРР в Україні, спрямованої на підтримку реального сектора вітчизняної економіки. ЄБРР очікує, що зможе інвестувати близько 1 млрд євро на рік, а на даний момент річний обсяг інвестицій з лютого 2014 р. перевищує 500 млн євро.

Станом на 1 липня 2014 року ЄБРР виділив Україні понад 9,2 млрд євро (12,3 млрд дол.) в рамках 329 проектів.