ua en ru

ЄБРР виділив 130 млн дол. української зерноторгової компанії "Нібулон"

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділив 130 млн дол. української зерноторгової компанії "Нібулон".

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділив 130 млн дол. української зерноторгової компанії "Нібулон". Про це повідомляє прес-служба банку.
"Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) організував новий синдикований кредит у розмірі 130 млн доларів для групи компаній "Нібулон", однієї з найбільших українських зерноторгових компаній, на поточний сезон збирання врожаю та маркетинговий рік", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі відзначили, що даний кредит замінить попередній синдикат розміром 125 млн дол., який був підписаний в 2012 р. і термін дії якого закінчився в червні 2014 р.

Новий пакет фінансування буде складатися з кредиту A на суму до 30 млн дол., який буде наданий ЄБРР, і кредиту B на суму до 100 млн дол., який буде наданий комерційними банками на умовах синдикату.

"Ряд банків, включаючи ING і ABN Amro, вже підтвердили свою участь у синдикаті, що демонструє тривалу підтримку українського агросектору з боку міжнародних фінансових організацій", - відзначили в банку.

Нагадаємо, 29 липня ЄБРР виділив 60 млн дол. на будівництво зерноперевалочного терміналу в Одеському морському порту.

Станом на кінець липня 2014 р. ЄБРР виділив Україні понад 9,2 млрд євро (12,3 млрд дол.) в рамках 329 проектів.