ЄБРР зберіг прогноз зростання ВВП України на рівні 2% у 2017

ЄБРР зберіг прогноз зростання ВВП України на рівні 2% у 2017
Фото: ЄБРР дав прогноз українського ВВП

У 2018 році прогнозоване зростання економіки становить 3%

Європейський банк реконструкції та розвитку зберіг прогноз зростання ВВП України у 2017 році на рівні 2%. Про це повідомляє прес-служба ЄБРР.

Згідно з наведеними даними, у 2018 році зростання української економіки становитиме 3%.

При цьому, зростання економіки Росії складе 1,2-1,4% у 2017 і 2018 роках відповідно, що пов'язано з очікуваним зростанням цін на нафту, а також відновленням приватного споживання та інвестицій.

Однак аналітики банку попереджають, що для зростання російського ВВП існують такі ризики, як відсутність реформ у бізнес-секторі та напружена геополітична обстановка, що спричинило продовження міжнародних санкцій.

"Без суттєвих реформ довгостроковий зростання буде залишатися на рівні 1-2% в рік із-за низьких інвестицій", - попереджає доповідь.

Нагадаємо, міжнародне рейтингове агентство Fitch погіршило прогноз зростання ВВП України в 2017 році, однак підтвердило довгостроковий суверенний рейтинг дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній і національній валютах на рівні "B-".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся