ЄБРР підтримує залучення міжнародних організацій у капітал державних українських банків

НовиниЕкономіка    22.01.2016 - 18:36
Фото: Валерія Гонтарєва
Фото: Валерія Гонтарєва

Гонтарєва заявила, що ЄБРР почне роботу в цьому напряму вже найближчим часом

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підтримує залучення міжнародних організацій у капітал державних українських банків. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України (НБУ).

В рамках заходів Всесвітнього економічного форуму у Давосі відбулася зустріч президента України Петра Порошенко та голови НБУ Валерії Гонтаревої з президентом ЄБРР Сумою Чакрабарті та віце-президентом ЄБРР Філіпом Беннетом.

Порошенко відзначив, що ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в Україні, та подякував за послідовну потужну підтримку нашої держави.

"Стратегія розвитку державних банків, яку ми розробили спільно з Міністерством фінансів, передбачає залучення міжнародних фінансових організацій до участі в капіталі держбанків для впровадження кращих світових стандартів корпоративного управління та втілення в життя стратегічного розвитку цих банків. ЄБРР цілковито підтримав нашу пропозицію і почне роботу в цьому напряму вже найближчим часом", - сказала Гонтарєва.

Чакрабарті запевнив, що ЄБРР і надалі залишатиметься надійним партером України у проведенні реформ, зокрема в банківській системі.

Нагадаємо, Петро Порошенко заявляв Україна очікує розширення портфеля проектів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Читайте в розділі

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за газ становить близько 23 млрд гривень

Данилюк закликав парламент проголосувати за реформу ДФС

Кабмін розподілив 100 млн гривень на виплату компенсації за житло 240 сім'ям військових

On Top