Дві українські біатлоністки потрапили в топ-5 індивідуальної гонки в Рупольдінгу Фото: (twitter.com/IBU_CUP)

Юлія Джима і Валя Семеренко зупинилися за крок від медалі

Українки Юлія Джима і Валентина Семеренко фінішували на четвертому і п'ятому місцях в індивідуальній гонці на 15 км, що пройшла в німецькому Рупольдінгу в рамках п'ятого етапу Кубка світу з біатлону. Про це повідомляється на сайті змагань.

Українки відпрацювали чисто на всіх чотирьох вогневих рубежах

Переможницею змагань стала італійка Доротея Вірер. Дистанцію вона подолала за 41 хвилину 29 секунд, не допустивши жодного неточного пострілу.

Друге місце зайняла фінка Кайса Мякяряйнен, яка з одним промахом поступилася переможниці 12,7 секунди. У трійку кращих також увійшла представниця Канади Розанна Крофорд, яка відстрілялася без промахів і поступилася італійці 21,2 секунди.