Два українця фінішувати у топ-10 спринту на ЧЄ-2018 з біатлону

Два українця фінішувати у топ-10 спринту на ЧЄ-2018 з біатлону Фото: (twitter.com/IBU_CUP)

Переможцем гонки став представник Латвії

Українці Артем Прима і Дмитро Підручний фінішували на п'ятому і восьмому місцях відповідно в спринтерській гонці на 10 км в рамках чемпіонату Європи з біатлону, який відбувся в італійському Ріднау. Про це повідомляється на сайті biathlon.com.ua.

Українці не змогли зачепитися за медалі. Дмитру завадив об'єктивний біатлонний показник - промах останнім патроном, Артем був точний на обох вогневих рубежах, але став жертвою падіння на останньому колі, в результаті чого до третього місця нашому спортсмену не вистачило 14 секунд.

Переможцем гонки став Андрейс Расторгуевс з Латвії, срібним призером - Алєксандр Логінов з Росії, а бронзову медаль здобув Красімір Анєв із Болгарії.