ru ua

Дуйсен Мергалієв призначений в.о. глави дирекції з генерації електроенергії ДТЕК

Заступник директора з виробництва ДТЕК Дуйсен Мергалієв призначений виконуючим обов'язки глави дирекції з генерації електроенергії підприємства. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

Водночас Сергій Тазін, який очолював дирекцію до цього моменту, виконав завдання, передбачені річним контрактом і з 1 серпня 2013 р. залишить цю посату.

ДТЕК входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК - Максим Тимченко. У ДТЕК працює 140 тис. осіб.

Читайте також: ДТЕК почав імпортувати газ з Європи, в липні планується імпорт у розмірі 100 млн куб. м

Основною продукцією ДТЕК є електроенергія. У портфель активів компанії входять 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18 ГВт; 1 ВЕС проектною встановленою потужністю 200 МВт; 5 підприємств з передачі та продажу електроенергії, які обслуговують понад 5,2 млн клієнтів - фізичних та юридичних осіб; 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; нафтогазовидобувні активи.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК в 2012 році склав 51,4 млрд кВт.год, закупівля електроенергії для постачання споживачам - 53,9 млрд кВт.год, видобуток вугілля підприємствами - 39,7 млн т, обсяг збагачення вугілля - 27,7 млн т . ДТЕК експортує електроенергію до 6 країн, вугільну продукцію - у 36 країн світу.

Консолідована виручка ДТЕК в 2012 році склала 82,5 млрд грн, чистий прибуток - 5,9 млрд грн.