DTEK виграв конкурс з приватизації 50% "Дніпрообленерго" з сумою 660,1 млн грн

DTEK Holdings Ltd виграв конкурс з приватизації 2 млн 995 тис. 809 акцій (50%) "Дніпрообленерго" за 660,1 млн грн. Таке рішення було прийнято на засіданні конкурсної комісії Фонду державного майна України (ФДМУ).

Крім DTEK в конкурсі з приватизації "Дніпрообленерго" брало участь ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" (ЛЕО).

Стартова ціна держпакету акцій становила 600 млн грн. Вихідна пропозиція
ЛЕО становило 600,05 млн грн, ДТЕК - 600,1 млн грн.

На даний момент 25% акцій належить НАК "ЕКУ", ще 13,8% акцій належать Larva Investments Limited (підконтрольне бізнесменів Ігоря Коломойського і Костянтину Григоришину).

ТОВ "Луганське Енергетичне Об'єднання" (підконтрольна Костянтину Григоришину) є одним з найбільших энергопостовляющих компаній на території України та монополістом з постачання електроенергією в Луганській обл. Компанія заснована в 2001 р. на базі державного майна "Луганськобленерго". 99% акцій компанії належать кіпрської Samhato Enterprises Limited.

ДТЕК - приватна вертикально інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ) Ріната Ахметова. ДТЭКявляется ключовим гравцем на ринку генерації електроенергії України. Виробничі енергогенеруючі потужності представлені ТОВ "Східенерго", ВАТ "Дніпренерго", ВАТ "Київенерго" і ВАТ "Західенерго".

ПАТ "Дніпрообленерго" займається передачею та збутом електроенергії. Компанія обслуговує регіон площею майже 32 тис. кв. км, загальна довжина ліній електропередач становить 55,4 тис. км, з них 49,7 тис. км повітряних і 5,6 тис. км кабельних ліній електропередач. До складу підприємства входять електричні високовольтні мережі, Дніпропетровські міські мережі, Криворізькі міські електричні мережі та 21 РЕЗ. "Дніпрообленерго" забезпечує електроенергією більше 40 тис. юридичних, а також 1,5 млн побутових абонентів. Найбільші споживачі - підприємства гірничо-металургійного комплексу області, машинобудівної та хімічної промисловості.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся