ДТЕК збільшив імпорт вугілля до 175 тис. тонн

НовиниЕнергетика    13.09.2016 - 14:33
Фото: ДТЕК збільшив імпорт вугілля з Польщі та ПАР
Фото: ДТЕК збільшив імпорт вугілля з Польщі та ПАР

У другому півріччі 2016 року ТЕС знадобиться на 1,8 млн тонн вугілля більше, ніж за аналогічний період 2015 року

Компанія ДТЕК в рамках підготовки до опалювального сезону збільшила поставки вугілля до 175 тис. тонн. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

Компанія збільшила постачання газової марки вугілля з Польщі до 100 тис. тонн, ще 75 тис. тонн антрациту прийде з ПАР.

"ДТЕК вживає всі доступні заходи для підготовки та проходження опалювального сезону. Ми (ДТЕК, - ред.) диверсифікувала поставки: інвестували у власний видобуток, провели переговори і уклали контракти з постачальниками імпортного вугілля з Польщі та ПАР", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що з червня 2016 року теплова генерація України працює у форс-мажорних умовах, несучи додаткове навантаження для задоволення попиту на електроенергію в державі.

У другому півріччі цього року ТЕС знадобиться на 1,8 млн тонн вугілля більше, ніж за аналогічний період минулого року. Таким чином, на місяць необхідно постачати 1,5 млн тонн вугілля марки "Г" на ТЕС України, з них ДТЕК поставляє 1,2-1,25 тонн.

За словами директора з комерційної діяльності ДТЕК Віталія Бутенко, компанія збереже це щомісячний обсяг поставок вугілля на 4-5 місяців.

"Для цього ми збільшили інвестиції в наші шахти, які видобувають газове вугілля, на 55%. Також сьогодні ми витримуємо графік постачання антрациту власного видобутку", - заявив Бутенко.

"ДТЕК вживає всі доступні заходи для підготовки та проходження опалювального сезону. Ми диверсифікували поставки: інвестували у власний видобуток, провели переговори і уклали контракти з постачальниками імпортного вугілля з Польщі та ПАР"

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ДТЕК має намір імпортувати 120 тис. тонн вугілля.

On Top