ДТЕК залучив кредит на 500 млн дол. у російського "Сбербанку", - Тимченко

Вівторок 25 жовтня 2011 12:40

ДТЕК залучив кредит на 500 млн дол. у російського "Сбербанку". Про це в інтерв'ю Reuters повідомив генеральний директор ДПЕК Максим Тимченко.
Він також нагадав, що раніше ДТЕК домовився про відкриття кредитної лінії в 10 млрд рублів на 5 років у російської "Групи ВТБ".
"Ці кошти призначені для майбутньої приватизації та інших придбань, і вони пропонують деяку захист від можливої кризи", - сказав Тимченко.
Він відзначив, що крім приватизації "Західенерго", "Дніпроенерго", "Київенерго" і "Донецькобленерго", ДТЕК також планує брати участь у конкурсах на концесію двох великих виробників вугілля.
DTEK ("Донбаська паливно-енергетична компанія") - приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи System Capital Management (СКМ, що належить бізнесменові Рінату Ахметову).

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся