RU

ДТЕК залучив кредит в 150 млн дол. на три роки в ING Банк Україна

ДТЕК підписав угоду з ING Банк Україна про відкриття мультивалютної кредитної лінії в розмірі 150 млн дол. строком на три роки, передає прес-служба ДТЕК.

Співпраця енергетичного холдингу і фінансового інституту почалося в 2007 році - перший займ, залучений ДТЕК, склав 20 млн дол., який був своєчасно виплачений відповідно до умов контракту через три роки. Поточний кредит компанія планує направити на розвиток бізнесу відповідно до прийнятої концепції довгострокового розвитку ДТЕК.

ДТЕК - приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи System Capital Management (SCM, СКМ). Підприємства ДТЕК створюють виробничий ланцюжок з видобутку і збагаченню вугілля, генерації й дистрибуції електроенергії.
Нагадаємо, чистий прибуток ДТЕК в 2010 р. збільшився в 3,3 рази - до 359 млн дол.